close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejPowałki

W pszczelarstwie często bazuje się na wieloletniej tradycji popartej wartościowym doświadczeniem, by udało się pozyskiwać doskonałej jakości ul. Jednakże jak we wszystkich dziedzinach życia, co jakiś czas nadchodzą pewne innowacje mające na celu usprawnienie pracy. Jedną z nich jest ustąpienie miejsca w ulu przez beleczki na rzecz powałek. Rola obu tych części to zamykanie ula - służenie za jego przykrycie czy też “sufit”, co jest szczególnie istotne na przykład podczas jego transportu. Odchodzi się jednak od beleczek, ponieważ korzystanie z nich wymaga więcej czasu i staje się mało praktyczne.

Powałki, które znajdziesz w naszej ofercie podzielone są na kilka rodzajów w zależności od typu ula, do którego są przeznaczone. Warto zaznaczyć, że w przypadku uli styropianowych lub poliuretanowych ich dodatkową funkcją jest umożliwianie wentylacji poprzez otwory wypełnione siatką. Dostępne są u nas modele do ula Wielkopolskiego, malowane oraz niemalowane, więc z pewnością znajdziesz tutaj wariant odpowiedni dla potrzeb Twojej pasieki.
 

Powałka Wielkopolska niemalowana


50,00 PLN (cena brutto)
40,65 PLN (cena netto)

Powałka Wielkopolska


55,00 PLN (cena brutto)
44,72 PLN (cena netto)

Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975