close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejPorady

Zalety i wady ula wielkopolskiego

Wyróżniamy dwa typy ula wielkopolskiego: leżak i stojak. Głównymi czynnikami, które powinny decydować o wyborze modelu, powinny być doświadczenie pszczelarza oraz wielkość jego pasieki.

>> zobacz więcej

Budowa ula wielkopolskiego

Zakładając własną pasiekę mamy dwa wyjścia: możemy albo zbudować ul samodzielnie, albo go kupić. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, niezależnie jednak od tego, ku której opcji się skłaniamy, warto wiedzieć, jak ul wielkopolski jest zbudowany.

>> zobacz więcej

 

Lokalizacja pasieki w świetle prawa

Pszczelarstwo można traktować jako pasję lub jako biznes. Niezależnie jednak od tego, czym jest dla nas prowadzenie pasieki, musimy pamiętać, że pszczoły to owady, które poza tym, że są dla ludzi bardzo pożyteczne, stanowią również potencjalne zagrożenie.

>> zobacz więcej

Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975