close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejKoszt dostawy

Wysyłka zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na terenie Polski jak również całej Europy.

Płatność przelewem
- paleta do 60 KG: 65 PLN - 124 PLN netto (w zależności od miejsca dostrczenia zamówionego produktu).

Płatność za pobraniem + 50 PLN

Cena przesyłki ustalana jest indywidualnie dla poszczególnego zamówienia. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z ZAMAWIAJĄCYM w celu ustalenia szczegółów i kosztów dostawy.

Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 1000 PLN, opłata za dostawę zostaje pokryta przez sklep internetowy www.ule-wyrobek.pl, tzn. Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.

Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 5000 PLN, opłata za dostawę zostaje pokryta przez sklep internetowy www.ule-wyrobek.pl, tzn. Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy PPHU PLAST-PRODUKT JERZY WYROBEK.

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Zmiana ta nie dotyczy zamówień będących w trakcie realizacji.


Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975