close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejNasze Ule, cześci i sprzęt pszczelarski

Jeśli masz trochę doświadczenia w pszczelarstwie i chcesz skonstruować własny ul, znajdziesz w naszej ofercie niezbędne elementy do wykonania projektu. Dzięki temu z łatwością dostosujesz go do własnych potrzeb i preferencji. Możesz też wykorzystać poszczególne części do rozbudowy konstrukcji, którą już posiadasz i w ten sposób dowolnie poszerzać swoją pasiekę.

W naszej ofercie znajdziesz korpusy będące w zasadzie podstawą każdego ula,  dostępne są warianty do najczęściej stosowanych rodzajów uli w Polsce, np. Wielkopolskich. Wybierając korpus gniazdowy styropianowy decydujesz się na nowoczesną, lekką i łatwą w przenoszeniu konstrukcję o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Proponujemy wersję malowaną lub niemalowaną.

Stwórz dogodne warunki rozwoju dla Twoich pszczół i postaw na nasze niezawodne części konstrukcyjne uli w konkurencyjnych cenach. Z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych bartników - bądź jednym z nich!

 
Półkorpus niemalowany

Półkorpus niemalowany

70,00 PLN (cena brutto)
56,91 PLN (cena netto)
Półkorpus

Półkorpus

75,00PLN (cena brutto)
60,98 PLN (cena netto)

Korpus gniazdowy Wielkopolski niemalowany

85,00 PLN (cena brutto)
69,11 PLN (cena netto)

Korpus gniazdowy Wielkopolski

90,00 PLN (cena brutto)
73,17PLN (cena netto)

Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975