close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejKorpusy uli

Jeśli masz trochę doświadczenia w pszczelarstwie i chcesz skonstruować własny ul, znajdziesz w naszej ofercie niezbędne elementy do wykonania projektu. Dzięki temu z łatwością dostosujesz go do własnych potrzeb i preferencji. Możesz też wykorzystać poszczególne części do rozbudowy konstrukcji, którą już posiadasz i w ten sposób dowolnie poszerzać swoją pasiekę.

W naszej ofercie znajdziesz korpusy będące w zasadzie podstawą każdego ula,  dostępne są warianty do najczęściej stosowanych rodzajów uli w Polsce, np. Wielkopolskich. Wybierając korpus gniazdowy styropianowy decydujesz się na nowoczesną, lekką i łatwą w przenoszeniu konstrukcję o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Proponujemy wersję malowaną lub niemalowaną.

Stwórz dogodne warunki rozwoju dla Twoich pszczół i postaw na nasze niezawodne części konstrukcyjne uli w konkurencyjnych cenach. Z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych bartników - bądź jednym z nich!

 

Korpus gniazdowy Wielkopolski niemalowany

54,00 PLN (cena brutto)
43,90 PLN (cena netto)

Korpus gniazdowy Wielkopolski

59,00 PLN (cena brutto)
47,97 PLN (cena netto)

Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975