close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejNasze Ule, cześci i sprzęt pszczelarski

Każdy bartnik ma świadomość tego, że nadmierna ilość wilgoci w ulu może zaszkodzić pszczołom i zaprzepaścić całą ciężką pracę dotychczasowo włożoną w hodowlę. Odpowiedni przepływ tlenu jest kluczem do prawidłowego rozwoju pszczół. Nikt nie chce być stratny, więc należy szczególnie dbać o dobrą wentylację w całej pasiece. Powinno się zwracać uwagę na tę kwestię nie tylko podczas gorących letnich dni, kiedy w ulu temperatura wzrasta. Trzeba dbać o to również zimą, kiedy pszczoły są skupione w grupie podczas zimowli, ponieważ nie kontrolują wtedy ilości dopływającego powietrza, więc to zadanie należy do bartnika.

Regulacja ilości tlenu w ulu możliwa jest dzięki umieszczonym w nim otworom, które zamyka się za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych korków. Warto otwierać je na przykład podczas transportu owadów. W naszej ofercie znajdziesz styropianowe korki trapezowe oraz okrągłe, a także wentylacyjne z dziurkami - zapewniające stały, delikatny przepływ powietrza bez wywoływania przeciągu. Dostępne produkty mają uniwersalne wymiary, które pasują do większości uli dostępnych na rynku.
 

Korek okrągły styropianowy


1,75PLN (cena brutto)
1,42 PLN (cena netto)

Korek trapezowy styropianowy


1,14 PLN (cena brutto)
0,93 PLN (cena netto)

Korek wentylacyjny


0,65 PLN (cena brutto)
0,53 PLN (cena netto)

Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975