close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasło


Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejAkcesoria do uli


Mamy świadomość, jak istotne w pszczelarstwie jest zaopatrzenie się w profesjonalny sprzęt. Ma to na celu zapewnienie pszczołom odpowiedniej opieki i miejsca do funkcjonowania, umożliwienie gromadzenia cennego miodu oraz usprawnienie pracy pasieki. Zarówno, jeśli planujesz zajmować się pszczelarstwem hobbystycznie, jak i nieco bardziej profesjonalnie czyniąc ze sprzedaży miodu Twój dodatkowy dochód, powinieneś skompletować odpowiedni sprzęt. Podczas wyboru rodzaju ula kieruj się celami, jakie chcesz osiągnąć, osobistym doświadczeniem, możliwościami oraz własnymi preferencjami.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz więc nie tylko podstawowe elementy do stworzenia własnego ula Wielkopolskiego, ale również niezbędne akcesoria. Przygotowaliśmy ofertę z drobnymi częściami, takimi jak sita, kratki poławiające pyłek, podkarmiaczki, dekielki czy pierścienie - zapewniamy, że wszystkie są bardzo przydatnymi akcesoriami. Tak, jak pozostałe produkty w naszym pszczelarskim asortymencie cechują się doskonałą jakością i świetną trwałością.

Wszystkie prezentowane w sklepie akcesoria do uli są produkowane w Polsce.
 
Dekiel do podkarmiaczki

Dekiel do podkarmiaczki


5,00 PLN (cena brutto)
4,07 PLN (cena netto)
Podkarmiaczka

Podkarmiaczka


14,00 PLN (cena brutto)
11,38 PLN (cena netto)
Pierścienie

Pierścienie


0,65 PLN (cena brutto)
0,53 PLN (cena netto)
Sito - pająk

Sito - pająk


0,65 PLN (cena brutto)
0,53 PLN (cena netto)
Kratka poławiająca pyłek

Kratka poławiająca pyłek


7,00 PLN (cena brutto)
5,69 PLN (cena netto)

Dane kontaktowe


PPHU PLAST-PRODUKT
Jerzy Wyrobek


ul. Trzciniec 8A
32-626 Jawiszowice


ulewyrobek@gmail.com


tel.: 507 053 975